H437K4BZA
MFR.Part #
H437K4BZA
JLCPCB Part #
C1408969
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS