CRGH2010F69K8
MFR.Part #
CRGH2010F69K8
JLCPCB Part #
C2145730
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS