CRGV2010F698K
MFR.Part #
CRGV2010F698K
JLCPCB Part #
C3991491
Description
-55℃~+125℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS