CRGV2010F649K
MFR.Part #
CRGV2010F649K
JLCPCB Part #
C4278502
Description
-55℃~+125℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS