SQMW71R0G
MFR.Part #
SQMW71R0G
JLCPCB Part #
C1368138
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 7W Wirewound Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS