RT2010FKE07680RL
MFR.Part #
RT2010FKE07680RL
JLCPCB Part #
C2129654
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS