CRGH0805J120K
MFR.Part #
CRGH0805J120K
JLCPCB Part #
C2091352
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS