CRGV2010F6M49
MFR.Part #
CRGV2010F6M49
JLCPCB Part #
C3940612
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS