CRGV2010F5M9
MFR.Part #
CRGV2010F5M9
JLCPCB Part #
C4340872
Description
-55℃~+125℃ 5.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS