CRGV2010F5M11
MFR.Part #
CRGV2010F5M11
JLCPCB Part #
C4025909
Description
-55℃~+125℃ 5.11MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS