HV732HTTE3485F
MFR.Part #
HV732HTTE3485F
JLCPCB Part #
C4208616
Description
-55℃~+155℃ 34.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS