YR1B8K06CC
MFR.Part #
YR1B8K06CC
JLCPCB Part #
C1399408
Description
-65℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS