RQ73C2A1K18BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A1K18BTD
JLCPCB Part #
C2083439
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS