CRGH0603F32R4
MFR.Part #
CRGH0603F32R4
JLCPCB Part #
C2098659
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS