CRGV1206F931K
MFR.Part #
CRGV1206F931K
JLCPCB Part #
C4173507
Description
-55℃~+125℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS