CRGH1206F931K
MFR.Part #
CRGH1206F931K
JLCPCB Part #
C2111670
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS