CRGV1206F113K
MFR.Part #
CRGV1206F113K
JLCPCB Part #
C3963579
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS