35401R2JT
MFR.Part #
35401R2JT
JLCPCB Part #
C2097333
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250V 4W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS