CRGV1206F536K
MFR.Part #
CRGV1206F536K
JLCPCB Part #
C4010379
Description
-55℃~+125℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS