CRGV1206F102K
MFR.Part #
CRGV1206F102K
JLCPCB Part #
C4055706
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS