3503G2B5K36FTD
MFR.Part #
3503G2B5K36FTD
JLCPCB Part #
C5892405
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS