CRGV1206F105K
MFR.Part #
CRGV1206F105K
JLCPCB Part #
C4346540
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS