CPF0402B100KE
MFR.Part #
CPF0402B100KE
JLCPCB Part #
C3992317
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS