CRGV1206F162K
MFR.Part #
CRGV1206F162K
JLCPCB Part #
C4150596
Description
-55℃~+125℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS