RU73X1E140RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E140RLTDF
JLCPCB Part #
C4190900
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS