CRGV0805F150K
MFR.Part #
CRGV0805F150K
JLCPCB Part #
C4226908
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS