CRGV0805J1M3
MFR.Part #
CRGV0805J1M3
JLCPCB Part #
C4214244
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS