CBT25J6R8
MFR.Part #
CBT25J6R8
JLCPCB Part #
C3562601
Description
-55℃~+125℃ -700ppm/℃~+400ppm/℃ 250mW 6.8Ω Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS