HSA10680RJ
MFR.Part #
HSA10680RJ
JLCPCB Part #
C1525669
Description
16W 680Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS