3522390KJT
MFR.Part #
3522390KJT
JLCPCB Part #
C2132083
Description
-55℃~+155℃ 250V 390kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS