CRGV0805F130K
MFR.Part #
CRGV0805F130K
JLCPCB Part #
C4052334
Description
-55℃~+125℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS