CRGV0603F182K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0603F182K
JLCPCB Part #
C4278515
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS