H4590KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4590KBYA
JLCPCB Part #
C1411756
Package
Plugin
Description
500mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS