CRGH0603F182K
MFR.Part #
CRGH0603F182K
JLCPCB Part #
C4030957
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS