RN731JTTD20R5F25
MFR.Part #
RN731JTTD20R5F25
JLCPCB Part #
C3935168
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS