RP73D2A5R76BTG
MFR.Part #
RP73D2A5R76BTG
JLCPCB Part #
C3936181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS