CRGV0603F162K
MFR.Part #
CRGV0603F162K
JLCPCB Part #
C4199376
Description
-55℃~+125℃ 100mW 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS