CRGS2010J22R
MFR.Part #
CRGS2010J22R
JLCPCB Part #
C3961351
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS