CRGV2010F1M15
MFR.Part #
CRGV2010F1M15
JLCPCB Part #
C4243138
Description
-55℃~+125℃ 1.15MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS