CRGS2010J220R
MFR.Part #
CRGS2010J220R
JLCPCB Part #
C4199612
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS