H8226KDCA
MFR.Part #
H8226KDCA
JLCPCB Part #
C1406320
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS