HSA1033RJ
MFR.Part #
HSA1033RJ
JLCPCB Part #
C1525667
Description
16W 33Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS