CRGH2010J22R
MFR.Part #
CRGH2010J22R
JLCPCB Part #
C2134990
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS