CRGS1206J1M8
MFR.Part #
CRGS1206J1M8
JLCPCB Part #
C4171473
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS