RN73H2BTTD5601B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5601B10
JLCPCB Part #
C3914779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS