CRGS1206J1K8
MFR.Part #
CRGS1206J1K8
JLCPCB Part #
C2134800
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS