CRGP2010F680R
MFR.Part #
CRGP2010F680R
JLCPCB Part #
C2082941
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS