CRGP2010F680K
MFR.Part #
CRGP2010F680K
JLCPCB Part #
C4148194
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS