CRGP2010F68R
MFR.Part #
CRGP2010F68R
JLCPCB Part #
C2075474
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS