CRGCQ2010F82R
MFR.Part #
CRGCQ2010F82R
JLCPCB Part #
C4123574
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS